Damada takı yerine ayva taktılar Damada takı yerine ayva taktılar

Ankara Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde vefat edenlere dair güncel bilgileri resmi internet sitesi üzerinden paylaşmaya devam ediyor. 20 Kasım 2023 tarihinde yaşanan ölümlere dair duyurular, Belediye'nin 'Cenaze İlanları' bölümünde kamuoyu ile paylaşıldı.

20 Kasım Pazartesi Günü Vefat Edenler Açıklandı

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan duyuru, 20 Kasım Pazartesi günü vefat eden vatandaşların isimlerini ve bilgilerini içermekte. Resmi internet sitesinde yer alan 'Cenaze İlanları' bölümü aracılığıyla, kentte hayatını kaybedenlerin aileleri ve çevreleri bilgilendirilmekte.

Ankara'da Vefat Edenler İçin Belediye Duyurusu

Kentteki vefat edenlere ilişkin bilgilerin paylaşıldığı Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin resmi internet sitesi, düzenli olarak güncellenmekte. 'Cenaze İlanları' başlığı altında yer alan duyurular, Ankara halkına günlük olarak ulaştırılarak toplumun duyarlılığı arttırılmakta. 20 Kasım Pazartesi tarihli güncelleme ile birlikte, kentteki son vefat edenlerin isimleri kamuoyu ile paylaşıldı.

20 Kasım 2023'te Ankara'da Vefat Edenler

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 'Cenaze İlanları' başlığı altında 20 Kasım Pazartesi 2023 tarihinde vefat eden Ankara sakinlerinin bilgileri duyuruldu. Belediye, vatandaşları düzenli olarak güncellediği internet sitesi aracılığıyla kaybettikleriyle ilgili bilgilendirmeye devam ediyor.