İlçeyi bayrama en iyi şekilde hazırladıklarını belirten Belediye Başkanı Mehmet Karaca; Bayram boyunca vatandaşların hizmet alacağı kurban satış ve kurban kesim yerlerinde ihtiyaç olabilecek tüm hizmetlerin hazır bulundurulacağının altını çizen Başkan Karaca, Kurban Bayramı münasebetiyle bayrama öncesi alt yapısını oluşturduğumuz Eski Anadolu Lisesinin bulunduğu alanı kurbanlık satış noktası olarak belirledik. Bu noktada, hem satıcılarımızın hem de vatandaşlarımızın rahat bir ortamda alışveriş yapabilmeleri için gerekli tüm önlemleri almış bulunmaktayız.

Türkoğlu’nda hafriyat kamyonu devrildi Türkoğlu’nda hafriyat kamyonu devrildi

Kurbanlarımızı, sağlık ve hijyen koşulları gözetlenerek kurbanlık kesim yerlerinin belirlendiği alanlar dışında kesmeyelim. Vatandaşımızın memnuniyetini ön planda tutarak Çevre Temizliğimiz için araç filomuza kattığımız yeni araçlarla bayrama hazırız, Çevre temizlik ekiplerimiz bayram boyunca görevlerinin başında olacak.

Tüm ekiplerimizle birlikte Kurban Bayramına eksiksiz bir şekilde hazırlama gayreti içerisindeyiz. Ekiplerimizin tamamı sahada, park ve yeşil alanlarımızın da temizlik ve bakım onarım çalışmaları yürütüyor. Tüm gayretimiz  vatandaşlarımızın bayramı rahat ve pırıl bir şehirde geçirmesi içindir.

Tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı şimdiden tebrik ediyor, sağlık, huzur ve bereket dolu bir bayram geçirmelerini diliyorum.” dedi.

Editör: Sema Akçakale