Organik solucan gübresi çiftçilere ulaşıyor Organik solucan gübresi çiftçilere ulaşıyor
Güncel Dolar Kuru ve 8 Mayıs Dolar Değerleri
Dolar Ne Kadar? Bugün dolar/TL, yükselişle başlamasının ardından 32,3010 seviyesinden işlem görüyor. Dün yatay seyreden dolar/TL, günü önceki kapanışının hemen üstünde tamamladı. Ayrıca dolar endeksi, yüzde 0,1 yükselişle 105,6 seviyesinde bulunuyor.
Euro Ne Kadar? Euro/TL ise yüzde 0,1 artışla 34,7260'dan satılıyor.
Güncel Dolar Kuru Bilgileri
Dolar Kaç TL Oldu? Bugün (8 Mayıs) dolar ne kadar oldu? Güncel dolar kuru araştırılıyor.
Analist Yorumları
Piyasa Beklentileri: Küresel piyasalarda, yatırımcılar ABD Merkez Bankası'nın (Fed) gelecek dönemde atacağı adımlara dair daha net sinyaller beklemeye başlıyor.
Analist Görüşleri: Fed'in sözle yönlendirmesi ve enflasyon verilerine ilişkin değerlendirmeler yatırımcıların risk iştahını etkiliyor. Minneapolis Fed Başkanı Neel Kashkari'nin açıklamaları, faiz oranlarında uzun süreli bir tutum beklediğini belirtirken, enflasyon verilerinin işbirliği yapmaması durumunda faiz artırımının gündeme gelebileceğini ifade etti.
Veri Takvimi: Bugün, yurt içinde hazine nakit dengesi, yurt dışında ise ABD'de toptan eşya stokları ve mortgage başvuruları takip edilecek.
Teknik Analiz: Teknik açıdan dolar endeksinde 105 ve 104 seviyeleri destek, 106 ve 107 seviyeleri ise direnç olarak öne çıkıyor.