Elbistan ilçesindeki metruk yıkımı hız kesmeden devam ediyor. Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde, ekipler tarafından Izgın Mahallesi'nde terk edilmiş bir evin yıkımı için çalışmalar başlatıldı. Metruk yıkımı, hem şiddet hem de toplumsal açıdan önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmaları, Elbistan'ın görsel çevresini düzenlemek ve çevreyi korumak amacıyla yapılıyor. Metruklerin yıkılmasıyla birlikte çevrenin korunmasının sağlanması ve çevre düzenlemesinin sürdürülmesi hedefleniyor.

Ekipler, yıkım sürecinde güvenlik önlemlerini en üst seviyede tutarak seviyede tutuyor. Yıkım işlemleri, düzenli olarak yürütülerek herhangi bir zarar verilmeden gerçekleştiriliyor.

Elbistan’da kaçak avcılar yakayı ele verdi Elbistan’da kaçak avcılar yakayı ele verdi

Metruk binaların yıkımıyla ilgili olarak süreci sürekli takipte ve çevre dostu çalışmaları destekliyorlar. Bu tür performansın, ilçenin daha yaşanabilir bir hale geldiği ve kalıcılığın dayanıklılığının katkısının sağlanacağı belirtiliyor.

Metruk yıkımıyla ilgili çalışmaları, ilerleyen günlerde de devam edecek ve Elbistan'ın kampanyalarına önemli katkılar sunacak.

Haber: Kamil Kazı

Editör: Sema Akçakale