Anaokulu öğrencilerine yangın eğitimi verildi Anaokulu öğrencilerine yangın eğitimi verildi

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığının direktifleri doğrultusunda, "Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyon Uygulaması (KAAN)" kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğümüz eğitmen personeli tarafından çeşitli alanlarda eğitim seminerleri düzenlendi.

Kamu ve Özel Bankalarda görevli 73 özel güvenlik görevlisine, 23 Mart 2024 tarihinde, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Şehit 1. Sınıf Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Konferans Salonunda, "Dolandırıcılık Bilgilendirme Faaliyetleri" konusunda eğitimler verildi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne bağlı hizmet birimlerinde görevli 28 özel güvenlik görevlisine, 3-4 Nisan 2024 tarihlerinde, Kahramanmaraş Müze Müdürlüğü Eğitim Salonunda, "Özel Güvenlik Hukuku", "Genel Kollukla İlişkiler ve KAAN", "Etkili İletişim", "Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolü" ve "Şüpheli Paket ve Araçlara Karşı Yaklaşım Tarzı" konularında eğitimler verildi.

Özel güvenlik izni verilen yerlerde görevli toplam 136 Kişi, Kurum veya Kuruluş Yetkilileri, Güvenlik Sorumluları ve Yöneticiye, 22 Nisan 2024 tarihinde Şehit 1. Sınıf Emniyet Müdürü Altuğ VERDİ Konferans Salonunda, "Özel Güvenlik Hukuku", "Yönetici, Güvenlik Sorumlusu, KKKY'nin Sorumlulukları" konularında eğitimler verildi.

Haber: Mehmet Sepetci