Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Şirikçi'ye Destek Ziyareti
Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü olarak atanan Uzm. Dr. Vehbi Şirikçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Vali Mükerrem Ünlüer, şehrin sağlık altyapısının güçlendirilmesi için yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Güçlü Sağlık Altyapısı İçin İşbirliği ve Koordinasyon
Başkan Güngör, ziyarette yaptığı açıklamada, "Şehrimizin sağlık altyapısını güçlendirmek için tüm paydaşlarımızla yoğun gayretimizi sürdürüyoruz. Sağlık hizmetlerinde kaliteyi artırmak, yeni tesisler kazandırmak ve halkımıza daha etkin hizmet sunabilmek amacıyla işbirliği ve koordinasyon içinde çalışmaya devam ediyoruz." dedi.

Yeni Görevinde Başarılar Dileme
Vali Ünlüer ve Başkan Güngör, İl Sağlık Müdürü Vehbi Şirikçi'ye yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Güngör, "Tüm alanlarda olduğu gibi sağlık altyapımızı da güçlendirmek için yüksek bir koordinasyonla gayretimizi sürdürüyoruz. Şehrimize yeni sağlık tesisleri kazandırıyoruz. Tüm çabamız; alt ve üstyapısı, sağlık tesisleri, sosyal donatıları, konut ve iş yerleriyle daha güçlü bir Kahramanmaraş için." şeklinde ifade etti.

Zehir tacirlerine geçit yok! Zehir tacirlerine geçit yok!

İl Sağlık Müdürü Şirikçi: "Nazik Ziyaret İçin Teşekkür Ediyoruz"
İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Vehbi Şirikçi de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Vali Mükerrem Ünlüer ve Başkan Hayrettin Güngör'e nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. Yeni görevimde elimden geldiğince hizmet sunmaya çalışacağım. İşbirliği ve destekleriyle şehrimizin sağlık alanındaki başarılarını artırmak için çaba sarf edeceğiz." şeklinde konuştu.