TBMM gündeminde bu hafta neler var? TBMM gündeminde bu hafta neler var?
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM), 18 Kasım Cumartesi günü özellikle Afşin, Ekinözü, Elbistan ve Göksun ilçelerinde kuvvetli fırtına beklentisi olduğunu duyurarak vatandaşları uyardı.
Kuvvetli Fırtına Bekleniyor: Tedbirli Olun
Büyükşehir Belediyesi, 18 Kasım Cumartesi günü özellikle belirtilen ilçelerde etkili olması beklenen kuvvetli fırtına nedeniyle çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi gibi olumsuzluklara karşı vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı. Yapılan açıklamada, olası aksamaların önüne geçmek amacıyla gerekli tüm tedbirlerin alındığı vurgulandı.
Tedbir İçin İletişim Kanalları Açık
Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan duyuruda, herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılması halinde vatandaşların 112 Acil Çağrı Merkezi'nden İtfaiye ekiplerine ve ALO 153'ten Afet Koordinasyon Merkezi'ne (AKOM) ulaşabilecekleri belirtildi. Bu iletişim kanalları aracılığıyla vatandaşların hızlı bir şekilde yardım alabilecekleri ve gerekli bilgilere ulaşabilecekleri ifade edildi.
Güvenliğiniz İçin Alınan Tüm Önlemler
Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların güvenliği için alınan tüm önlemleri titizlikle değerlendirirken, olası risklere karşı tedbirli olunması ve uyarıları dikkate alınması çağrısında bulundu.