Kahramanmaraş Heyeti, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti
Ziyarette, deprem sonrası devam eden ve planlanan projeler hakkında güncel bilgiler aktarıldı.
Heyetin Katılımı
Heyette, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir ve Yusuf Ziya Yılmaz'ın yanı sıra, 66. Hükümet Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ömer Oruç Bilal Debgici, Dr. Tuba Köksal, Mevlüt Kurt ve Prof. Dr. Mehmet Şahin, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, İl Kadın Kolları Başkanı Asuman Yavuz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı yer aldı.
Projeler Hakkında Güncel Durum Raporu
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı, önceki dönem Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci, milletvekillerimiz, il başkanımız, il kadın ve gençlik kolları başkanlarımızla birlikte ziyaret ettik. Deprem sonrası şehrimizde yürütülen ve planlanan projelere ilişkin Sayın Cumhurbaşkanımıza bilgiler arz ettik. Kahramanmaraş’ımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Zat-ı Devletlerine şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.
Şükranlar ve İlgi
Heyet, ziyaret sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a şehrin güncel durumuyla ilgili detaylı bilgiler vererek, şehre gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti. Ziyarette, Kahramanmaraş'ta devam eden ve planlanan projelerin yanı sıra, bölgedeki deprem sonrası iyileştirme çalışmaları ele alındı. Heyet, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a şehrin geleceğe yönelik hedefleri ve projeleri hakkında bilgi verdi.
HABER:SEMA AKÇAKALE