Bu yıl 3. Lig’de boy gösterecek olan Kahramanmaraş İstiklalspor’da yeni dönem resmen başladı. Gelecek sezon 3. Lig 4. Grup'ta yer alacak olan İstiklalspor’un yeni teknik direktörü Ahmet Taşyürek ve Sportif Direktör Ergün Keleş ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Yaz spor okullarına bir haftada 16 bin kişi katıldı Yaz spor okullarına bir haftada 16 bin kişi katıldı

İmza töreni Şairler Tepesi’nde gerçekleştirildi. Yeni sezonda iddialı bir takım kurma noktasında yönetim ve teknik heyet güç birliği yapacaklarını ifade etti.

İmza töreninde konuşan İstiklalspor Kulüp Başkanı Gaffar Akarca, Hocamızla ve sportif direktörümüzle doğru kararları verip, yolumuza bakacağız. Profesyonel ve kurumsal bir yapı oluşturacağız. Bizi harekete geçiren kişi ise Fırat Görgel oldu, ona çok teşekkür ediyorum. Zamanımız var, takımı kurduktan sonra hemen kampa gireceğiz.” dedi.

Teknik direktör Ahmet Taşyürek ise, “Bugün benim evlilik yıl dönümüm. Eşim ile ilk defa bir planlama yapmıştık ama bugün buradayım. Ona şunu söyledim, seninle attığım imzadan sonra hayatımın en önemli imzasını atmak üzere yola çıkıyorum dedim” diye konuştu.

Sportif Direktör Ergün Keleş “Ben fazla konuşmayı sevmem. İnşallah sezon sonu kupa ile hep berabere burada tekrar bir araya geleceğiz” ifadelerini kullandı.

Haber: Metehan Nazlı

Editör: Sema Akçakale