EURO 2024 çeyrek final maçında A Milli Takımımız, Hollanda ile karşı karşıya geldi. Berlin Olimpiyat Stadı'nda oynanan maçı Hollanda 2-1 kazandı ve adını yarı finale yazdırdı.

Turnuvada gösterdiği performans ile bizleri gururlandıran Milli Takım’ın olağanüstü mücadelesi sonrasında Kahramanmaraş’ı TBMM’de temsil eden milletvekilleri, futbolculara teşekkür etti.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Vahit Kirişci, “Sizinle gurur duyuyoruz Bizim Çocuklar. Canınız sağ olsun. Mücadele ve azminiz için hepinizi gözlerinizden öpüyorum” ifadelerini kullandı.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Zuhal Karakoç Dora ise, “Teşekkürler Bizim çocuklar. Ay-Yıldızlı formanın hakkını verdiniz. Bu gururu bize yaşattınız” şeklinde konuştu.

Çal’ın gururu Türkiye 3.’sü oldu Çal’ın gururu Türkiye 3.’sü oldu

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Şahin ise, Teşekkürler Bizim çocuklar. Bizlere büyük bir heyecan, muhteşem bir seyir yaşattınız. Akıttığınız tere, aşkınıza ve sevdanıza helal olsun! Her zamanki gibi bir ve beraberiz, hep birlikte Türkiye'yiz” mesajını paylaştı.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ise, “Emeğinize, ayağınıza, alın terinize sağlık Bizim çocuklar. Canınız sağ olsun” dedi.

Haber: Metehan Nazlı

Editör: Sema Akçakale