Kahramanmaraş Hava Durumu: sıcaklık değişimlerine ve kış hastalıklarına dikkat Kahramanmaraş Hava Durumu: sıcaklık değişimlerine ve kış hastalıklarına dikkat
'Çok Şirin Patiler' Minik İzleyicileriyle Buluşuyor
Yeni Kahramanmaraş'ın imarı ve inşasıyla birlikte kültür ve sanat etkinliklerine de önem veren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, minik izleyicilere yönelik ücretsiz bir etkinlik düzenliyor. 'Çok Şirin Patiler' adlı müzikal tiyatro gösterisi, 19 Kasım Pazar günü NFK Kültür Merkezi'nde sahnelenecek.
Eğlenceli Gösteri İki Seans Olarak İzleyiciyle Buluşacak
Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek müzikal tiyatro gösterisi, 19 Kasım Pazar günü Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde saat 13.00 ve 15.00'te iki seans olarak sahnelenecek. Gösteri, minik izleyicilere keyifli ve eğlenceli anlar yaşatmayı hedefliyor.
Kasım Ayı Kültür Sanat Takvimi
Büyükşehir Belediyesi, Kasım ayı boyunca düzenlediği kültür sanat etkinlikleriyle vatandaşları buluşturmayı sürdürüyor. Kasım Kültür Sanat Takvimi'nde yer alan diğer etkinliklere ve detaylı bilgilere şu adresten ulaşabilirsiniz. Tüm vatandaşlar, bu keyifli etkinliğe davetlidir.
HABER:FATMA TOPTAŞ