Türkoğlu Belediye Başkanı seçilen Yeniden Refah Partisi adayı Mehmet Karaca, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından mazbatasını aldı. Seçimlerde büyük bir destek gören Karaca, seçim sonuçlarının resmiyet kazanmasıyla birlikte belediye başkanlığı görevine başladı. Karaca'nın mazbatasını almasıyla birlikte Türkoğlu ilçesinde yeni dönem çalışmaları hız kazanacak.

Mehmet Karaca, seçim sürecinde halkın yoğun ilgisi ve desteğiyle Türkoğlu Belediye Başkanı seçildi. Yeniden Refah Partisi'nin Türkoğlu'daki iddialı adayı olarak gösterilen Karaca, seçim zaferini mazbatasını alarak resmileştirdi. Yerel yönetimde yeni dönemin başlamasıyla birlikte Türkoğlu ilçesindeki vatandaşlar, beklentilerini ve ihtiyaçlarını Karaca'nın yönetiminde dile getirecekler.

Karaca, encümenlerle iftarda buluştu Karaca, encümenlerle iftarda buluştu

Mazbatasını alan Mehmet Karaca, Türkoğlu Belediye Başkanı olarak göreve başlarken, ilçenin sosyal, ekonomik ve altyapı alanlarındaki projeleri hayata geçirmek için çalışmalarına hız verdi.

Mazbata töreninin ardından açıklamalarda bulunan Karaca, “Oy verenin de vermeyenin de bizler bu belediyede herkesin hizmetkarı olacağız. Herkese eşit şekilde belediyecilik hizmetini ulaştıracağız. Bu yıkılan Türkoğlu’nu, bizlerin yanında olduğunuz sürece hep beraber yeniden sizlerle ayağa kaldıracağız. Artık Türkoğlu Belediyesi halkın ve milletin belediyesi. Bu belediye sizin ve bu belediyeye sizlerin bizler kadar sahip çıkmanız lazım. Bundan sonra sizlerle el ele, omuz omuza bu belediyeyi büyüteceğiz. Sizler bu belediyeye geldiğiniz zaman benimle direkt görüşebilirsiniz” dedi.

Haber: Metehan Nazlı