Futbol Efsanesi Andreas Brehme Kimdir? Futbol Efsanesi Andreas Brehme Kimdir?

ATV'de devam eden programı Müge Anlı İle Tatlı Sert'in yeni bölümü başladı. Hafta finali öncesinde yaşananlar izleyiciler tarafından merakla takip edildi. Müge Anlı, kayıp dosyaları incelemeye devam ederken, cinayet davalarındaki gizemli detaylara odaklandı. Karşısındakilere sorduğu her soruyla olay yaratan gazeteci, yeni bölümde izleyicilere yine heyecan dolu anlar yaşattı.

73 yaşındaki bir adamın zorla alıkonulduğu iddiasıyla canlı yayına çıkması ise büyük şaşkınlık yarattı. Eşi ve eski karısıyla birlikte ekran karşısına geçen adam, tartışmanın ortasında yer aldı. Abla Naciye, kardeşinin yaşadığı şiddeti ve korkuyu anlatarak izleyicileri derinden etkiledi. Eski eş ise yardım talebiyle gelindiğini belirterek duygusal anlar yaşattı. Eşinin mutluluğunu önemsediğini dile getiren adamın komşuları ise çiftin birbirlerine saygılı ve sevgi dolu bir ilişki yaşadığını ifade etti. Bu sırada kaybolan 41 yaşındaki üç çocuk annesinin izleri, canlı yayının ardından bulundu.

Müge Anlı'nın canlı yayını, izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. ATV ekranlarında yaşanan bu heyecan dolu dakikaları kaçırmamak için hafta finali bölümünü izlemeyi unutmayın.

VELİ EREN ATAY KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

19 yaşındaki Veli Eren Atay, 16 Temmuz 2023 tarihine kayboldu ve 7 aydır kayıp durumda. Ailesi Veli Eren Atay’ı hasretle ve gözü yaşlı şekilde arıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan Veli Eren Atay’ın ailesi çocuğunun bulunması için çaba sarf ediyor. Canlı yayının dikkat çeken olayında Veli Eren Atay kimdir, nereli kaç yaşında soruları araştırılmaya başlandı.

19 yaşında olduğu bilgisi alınan Veli Eren Atay, 16 Temmuz 2023 İzmir Çeşme’de kayboldu. En son olarak Delikli Koy mevkiinde görülen Veli Eren Atay, 7 aydır kayıp durumda.