AK Parti Onikişubat İlçe binasında basın ve partililerle bir araya gelen Dr. Ali Ünsal, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde Onikişubat Belediyesi’ne aday adayı olduğunu açıkladı.

KOSGEB desteği Kahramanmaraş’ta ekonomiye can suyu olacak KOSGEB desteği Kahramanmaraş’ta ekonomiye can suyu olacak

Toplantıda konuşan AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, “İnşallah bu aday adaylığı süreci de başkanımız için hayırlı olur. AK Parti’nin yerel yönetimlerinde başarısını Cumhurbaşkanımızdan aldığımızı yineliyoruz. Hiç şüphesiz bundan önceki başkanlarımız da şehirlerimize ve ilçelerimize önemli işler yaptı. Ben Ali başkanımıza böyle bir dönemde aday adaylığı için AK Parti’den başvuru yaptıkları için kendilerini tebrik ediyorum. Allah hayırlı ve mübarek etsin diyorum” dedi.

“Bismillah diyerek müracaatımızı ediyoruz. Onikişubat ilçesi büyük bir ilçe, dolayısı ile burada hizmet etmek çok zor. Biz Hanefi Başkanımız ile birlikte çok değerli hizmetlerde bulunduk, onun yanında büyük tecrübeler kazandığımızı düşünüyorum. Bu bilgi ve birikimimizi inancımız ile birleştirerek önümüzdeki yıllara doğru yola çıktık. Öncelikle hedefimiz Kahramanmaraş’ın bulunduğu durumdan ve şehrin ayağa kaldırılması yönünde hamleler yapmak. Aslında Kahramanmaraş’ı bütün olarak düşünmek lazım. Depremden sonra bu şehri ayağa kaldırmak istiyorsak şehri bir bütün olarak ele almamız gerekiyor. Asrın felaketini yaşadık, bu şehrin ayağa kaldırılması için bu şehrin evlatlarının bu şehri ayağa kaldıracağına inanıyoruz. Bölgenin her tarafına hakimiz ve belediyeciliği de 10 yıllık süreçte öğrendik. Başarılı projeler ile şehrimizi zirve noktasına getirmeyi hedefliyoruz. İnşallah alnımızın akı ile bu işi yapacağımızı düşünüyoruz ve sizlerin huzurunda Onikişubat Belediyesi’ne aday adaylığımızı ilan ediyoruz” diye konuştu.

Fatma Toptaş