İş dünyasının güçlü isimlerinden biri olan Özlem Ural'ın yaşamı ve başarı dolu kariyeri, merak edenleri cezbediyor. İyi Parti Balıkesir il başkanı olarak da tanınan Ural'ın hikayesi sizi etkileyecek. İşte detaylar...

Kimdir Özlem Ural?

Nereli ve kaç yaşındadır? İş insanı ve İyi Parti Balıkesir il başkanı olan Özlem Ural, 6 Nisan 1976 tarihinde Bursa'da doğdu. 2023 yılı itibariyle 47 yaşında olan Ural, eğitim ve iş dünyasındaki başarılarıyla dikkat çekmektedir.

Camilerde Ramazan Ayı Telaşı Camilerde Ramazan Ayı Telaşı

Eğitim ve Kariyer Yolculuğu

Nasıl bir eğitim aldı ve hangi işlerde görev aldı? Özlem Ural, ilk ve orta öğrenimini Bursa'da tamamladıktan sonra Kocaeli Özel Seymen Lisesi'nde öğrenim gördü. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümü'nde tamamlayarak iş hayatına adım attı. Kimya sektöründe öncü kuruluşlarda görev aldı ve çok uluslu bir şirkette üretim müdürü olarak çalıştı.

Aile ve İş Hayatı

Evli midir ve çocukları var mıdır? Özlem Ural, Balıkesir'de ikamet etmekte olup, evli ve iki çocuk annesidir. Hem iş dünyasındaki başarıları hem de aile hayatındaki dengeyi başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi