Pazarcık Kaymakamı Muhammed Kaya başkanlığında her ay gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı, 28 Haziran Cuma günü Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda düzenlendi. Belediye Başkanı Haydar İkizer ve Kurum amirlerinin de katıldığı toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Pazarcık’ta orman yangını ile mücadele toplantısı düzenlendi Pazarcık’ta orman yangını ile mücadele toplantısı düzenlendi

Toplantıda, mahallelerin altyapı sorunları, yol bakım ve onarım çalışmaları, su ve kanalizasyon problemleri gibi konular ele alındı.

Kaymakam Kaya, muhtarların taleplerini dinleyerek, çözüm önerileri sundu. Altyapı çalışmalarının hızlandırılması ve sorunların en kısa sürede giderilmesi için ilgili kurumlarla koordinasyon sağlanacağını belirtti. Muhtarlarla birebir görüşerek mahallelerin ihtiyaç ve sorunlarını dinleyen Kaya, konuları ilgili kurum amirleriyle değerlendirerek gerekli talimatları verdi.

Belediye Başkanı Haydar İkizer ise mahallelerdeki yol bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiğini, su ve kanalizasyon sorunlarının çözümü için projelerin hazırlandığını söyledi.

Haber: Esra Akçakale

Editör: Sema Akçakale