Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, MHP Kahramanmaraş İl Başkanlığı ve Türk Kamu-Sen’in birlikte organize ettiği 3 Mayıs Türkçülük Günü etkinliklerinde KAFUM’a gelen aileler, keyifli dakikalar geçirdi.

Etkinlik alanlarında oyun oynayan çocuklar ise stres attı.

MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Vahit Demiröz, “Geçtiğimiz hafta kötü hava şartlarından ertelediğimiz etkinliği bu hafta yaptık. Anneler Günü’ne denk geldi bu etkinliğimiz. Teşkilatlılarımızın burada çok büyük emekleri oldu. Çok da güzel atmosfer var” dedi.

Türk Kamu-Sen Kahramanmaraş Temsilcisi Ziya Yenipınar ise, “Bu etkinlik Anneler Günü’ne denk geldiği için ayrıca mutluyuz. Burada amacımız birlik ve beraberlikti. Depremde annelerini kaybeden çocuklarımız; çocuklarını kaybeden anneler, çocukları şehit olan anneler oldu. Bunları bir araya getirdiğimizde tüm annelerimizin ellerinden öpüyoruz” diye konuştu.

Yirmiikigün Mahallesi'nde Yağmursuyu Hattı İmalatı Yirmiikigün Mahallesi'nde Yağmursuyu Hattı İmalatı

Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Dursun Nar, “Bu etkinlik tevafuk Anneler Günü’ne denk geldi. Bu vesile ile hem annelerimizin gününü kutluyoruz. Burada bir toy havasında birlik içerisinde buradayız. Bizler her zaman birlik ve beraberlikten yanayız” ifadelerini kullandı.

Haber: Metehan Nazlı