Törene Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Aydoğar, Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Akpınar ve parti yöneticileri katıldı. Törene vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

WhatsApp Image 2024-02-11 at 15.34.31

Programda Yeniden Refah Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Aydoğar söz aldı. Dinleyicileri selamlayarak konuşmasına başlayan Aydoğar:

Yeniden Refah Türkoğlu’na çıkarma yaptı Yeniden Refah Türkoğlu’na çıkarma yaptı

‘‘Seçim koordinasyonu açılışına katılan siz değerli konuklarımıza teşekkür ederim. Partimiz 30 Mart'ta Kılıçdaroğlu- Erdoğan yarışında gerekeni yapmıştır. Bugün hem yerel hem ulusal basının tartıştığı ittifaka girecek mi sorularına genel başkanımız gereken cevabı vermiştir. Türk siyasetine estetik getireceğiz. Yapılanlara teşekkür etmesini biliriz. Bizler olmayanları yapılmayanları yapmaya geliyoruz. 22 yıldır yapılan belediyeciliği görüyoruz. Bugün Türkoğlu halkı bu hizmetsizliği gördüğü için Yeniden Refah diyor artık. Yeter! Başkan Mehmet Karaca diyor. Başkanımız depremden yıkılan şehri bir mühendisin düzleyebileceğini bildiği için bizleri teveccühü ile aday etti. Ahlaklı ve liyakatlı belediyecilik Kahramanmaraş'a gelecek.’’ dedi.

WhatsApp Image 2024-02-11 at 15.34.34

Yeniden Refah Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Mehmet Karaca vatandaşın yoğun teveccühü ile katılımcıları selamlayarak konuşmasına başladı. Karaca:

‘‘Kapınıza geldim gönlünüzü açtınız. Şimdi de açılışıma geldiniz! Sizleri selamların en güzeli ile Allah’ın selamı ile selamlıyorum. Selamun Aleyküm! Bu bayrağın rüzgarı sizlersiniz. Gönül dostlarım sizlerden yeni bir fedakarlık istiyorum! Var mısınız? Yeşilyurt, Şekeroba, Beyoğlu, Boyalı, Akçalı, Ceceli, Çakıroğlu Büyükimalı, Küçükimalı, Kızıleniş, Kuyumcular, Pınarhüyük, Özbek, Yeniköy, Çoban Tepe, Minehüyük hazır mısınız? Türkoğlu’nda sıkılmadık el bırakmayacağız.’’ dedi.

WhatsApp Image 2024-02-11 at 15.34.32WhatsApp Image 2024-02-11 at 15.34.33WhatsApp Image 2024-02-11 at 15.05.39

Haber: Kamil Kazı

Kaynak: ajans344.com