İlçe başkanları için iki ay önce başlayan belediye başkanlık aday adaylığı süreci içerisinde AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel’e göreve talip olduğunu bildiren Elbistan İlçe Başkanı Servet Okur, Elbistan’da belediye başkan aday adayı olduğunu duyurdu.

Kahramanmaraş’ta 3,5 büyüklüğünde deprem Kahramanmaraş’ta 3,5 büyüklüğünde deprem

Aday Adaylığı ile ilgili açıklama yapan Servet Okur, “İlçe başkanı servet okur ise 28 Ekim de ilçe başkanlığı görevinin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve genel merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’in olurları  ile tarafıma ilçe başkanlığı görevinin tevdi edilmesinin ardından hem teşkilat hem de şehrimiz nezdinde hızlı bir şekilde çalışmalara başlayarak teşkilatımızı ve davamızı her zaman bir adım ileriye taşıma gayretinde bulunduk.  6 Şubat deprem felaketinden sonra şehrimizde yaraları hızlı bir şekilde sarmak için gayretli ve canhıraş çalışmalar yaptık.

14 Mayıs Milletvekilliği Ve Cumhurbaşkanlığı ve 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de oy oranımızı artırmayı başararak bize verilen görevi layıkıyla hamdolsun yerine getirdik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlatılan Türkiye Yüzyılında Elbistan’ımızın da hak ettiği yeri alması için çalışmaya ve hizmet etmeye talibiz. Her zaman Hayalimiz ve sevdamız Elbistan olmuştur. Alt yapıdan ulaşıma, temiz çevreden, sokak hayvanlarına, eğitimden kültüre, sanattan mimariye kadar yenilikçi yaklaşımları kullanan, gerçek problem ve ihtiyaçları ön görerek, hayata değer katan, çözümler üreten, yaşam kalitesini yükselten yaşanabilir bir şehir ve belediyecilik oluşturacağız” dedi.