Son günlerde gündemi meşgul eden soru, "Selin Kahraman Aldatmak dizisinden ayrıldı mı?" merakını beraberinde getiriyor. İnternet üzerinde yoğun bir şekilde araştırılan bu sorunun cevabı, sevilen dizinin izleyicileri tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

SELİN KAHRAMAN NEDEN AYRILDI, SEBEBİ NE?

Başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Yusuf Çim, Cem Bender, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgüt, Bekay Ateş, İlayda Çevik, Selin Kahraman ve Meltem Baytok'un bulunduğu Aldatmak dizisi, yeni bir veda haberiyle sarsılıyor. İzleyiciler, Selin Kahraman'ın neden ayrıldığını ve bu kararın ardındaki sebepleri merak ediyor.

SELİN KAHRAMAN ALDATMAK DİZİSİNDEN NEDEN AYRILDI?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizide Zeliş karakterine hayat veren Selin Kahraman'ın senaryodaki hikayesinin tamamlandığı belirlendi. Aldatmak dizisi, bir ayrılık daha yaşayacak, ancak henüz bu ayrılığın hangi karakteri etkileyeceği bilinmiyor.

28 yaşındaki Selin Kahraman, daha önce Yeşilçam ve Ben Gri dizilerinde dijital platformlarda izleyiciyle buluşmuştu.

İlaç niyetine tüketilen Divriği Balı Anzer balıyla yarışıyor İlaç niyetine tüketilen Divriği Balı Anzer balıyla yarışıyor

Oyuncunun Aldatmak'tan ayrılma kararı, dizinin geleceği hakkında da merak uyandırdı. İzleyiciler, Zeliş karakterinin hikayesinin nasıl noktalandığını ve Selin Kahraman'ın kariyerindeki sonraki adımlarını bekleyişle izliyor.