Toplam 103 sporcunun katıldığı turnuvanın en küçük yaş kategorisi olan Minik Altı kategorisinde yarışan Antalyasporlu Asya Ece Çalışkan, tüm rakiplerini ekarte ederek birinci olurken, bir üst yaş kategorisi olan Minikler’de ise Ahmet Buğra Demir, Talya Büyüközer, Asım Efe Kızıl ve İlayda Demirci sırasıyla ilk dört sırayı alarak Asya Ece’nin başarısını taçlandıran Antalyasporlular oldular.

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi belli oldu Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi belli oldu

Küçükler’de yarışan kırmızı-beyazlı raketler Nazlı Nur Akgün, Timur Hasan Büyüközer ve Erdem Kunduracıoğlu da miniklerdeki takım arkadaşları gibi ilk sıraları kimseye bırakmayarak sırasıyla birinci, ikinci ve üçüncü oldular. Akreplerin Yıldızlar klasmanı raketlerinden Emir Mustafin ikinci ve Salih Hikmet Aytar ise üçüncü olarak derece elde eden diğer sporcuları olmayı başardılar.

Antalyaspor’dan yetişen ve bir süredir Gençler klasmanında yarışan Serhat Koç, Rüya Öztorun ve Baver Koç üçlüsü ise Gençler’de ilk üç sıraya isimlerini yazdırarak kulüplerinin turnuvadaki derece sayısını 13’e yükselten raketler oldular.

Kaynak: İHA

Editör: Sema Akçakale