Bolu, Bursa, ve Düzce bölgelerindeki okulların yarın tatil olup olmayacağı merak konusu haline geldi.

1. dönem ara tatilinin sona ermesiyle birlikte öğrenciler, 20 Kasım 2023 Pazartesi günü okullarına döneceklerdi. 

Kar yağışının etkili olmasıyla okulların tatil edilip edilmeyeceği belirsizliğini koruyor.

TATİL DUYURULARI: ZONGULDAK HARİCİNDE DİĞER İLLER BEKLEMEDE

Zonguldak'ta olumsuz hava koşulları nedeniyle okulların yarın tatil edildiği açıklandı.

Zonguldak Valiliği, tüm resmi ve özel örgün eğitim kurumlarına bir günlük ara verileceğini duyurdu. Konuyla ilgili diğer il valiliklerinden henüz benzer bir duyuru gelmedi.

Yaşanan gelişmeler doğrultusunda diğer illerden gelebilecek tatil duyurularıyla ilgili haberlerimizde güncelleme yapılacaktır.

kar-tatili-2023-kasim

Dilek Taşı dizisi Ömer Kutlu kimdir? Engin Yüksel kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Dilek Taşı dizisi Ömer Kutlu kimdir? Engin Yüksel kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

BOLU'DA KAR YAĞIŞI DEVAM EDİYOR

Bolu'da şehir merkeziyle Anadolu Otoyolu ve D-100 kara yolunun Bolu Dağı kesiminde kar yağışı etkisini sürdürüyor. Gece saatlerinde başlayan yağış, bölgede etkisini devam ettiriyor. Karayolları ekipleri kar küreme ve tuzlama çalışmalarına devam ederken, sürücüler uyarılarla dikkatli olmaları konusunda bilgilendiriliyor.

DÜZCE'DE İLK KAR YAĞIŞI

Düzce'nin Gölyaka ilçesindeki 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'nda kar yağışı etkili oluyor. Yüksek kesimlerde etkisini gösteren kar yağışı, ilçenin çeşitli noktalarında da hissediliyor. Pürenli Yaylası, Saçmalıpınar, Bakacak ve Güzeldere köylerinde de kar yağışının devam etmesi bekleniyor.

Belirsiz hava koşulları, öğrenciler ve veliler arasında endişe yaratırken, ilgili kurumların duyurularını takip etmek en doğrusu olacaktır.