Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, AFAD Başkanı Vali Okay Memiş, Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Dulkadiroğlu Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya ve İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ile birlikte yeni konutlarına taşınan Akgül ailesine bayram ziyaretinde bulundu.

Bakan Kurum, Boğaziçi bölgesine müjdeli haberi verdi Bakan Kurum, Boğaziçi bölgesine müjdeli haberi verdi

Vali Ünlüer ve beraberindeki heyet, Dulkadiroğlu Akyar Toki konutlarında bayram öncesi sıcak ve güvenli yuvalarına kavuşan Fadime ve Ahmet Akgül’e hayırlı olmasını dileklerinde bulundu.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya da ziyaret esnasında telefon bağlantısı ile deprem konutlarında ikamet eden Ahmet ve Fadime Akgül çiftiyle görüşerek, aileye yeni evleri için hayırlı olsun dileklerinde bulunarak bayramlarını kutladı.

Vali Ünlüer, AFAD Başkanı Vali Okay Memiş ve beraberlerindeki heyet daha sonra yapımı tamamlanan Akyar Toki konutları ile yapımında büyük aşama kaydedilen Azerbaycan Mahallesi yerinde dönüşüm alanında ki inşaatlarda incelemelerde bulundu.

Ziyarette, yetkililerden bilgiler alan heyet, son afet konutu teslim edilinceye kadar devletin tüm imkanları ve kurumları ile aziz milletimizin yanında olmaya devam edileceği ifade edildi.

Editör: Sema Akçakale