Dilek Taşı dizisi Ömer Kutlu kimdir? Engin Yüksel kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Dilek Taşı dizisi Ömer Kutlu kimdir? Engin Yüksel kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Adıyaman Gölbaşı Fen Lisesi öğrencileri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in davetlisi olarak Ordu’ya geldi. Öğrenciler 3 gün boyunca şehrin eşsiz doğasını yerinde görme imkanı elde etti. Öğrenciler, denizden bin 200 metre yükseklikte olan ve Türkiye'nin 36'ncı tabiat parkı olma özelliğine sahip Ulugöl Tabiat Parkı’nda kano keyfini yaşayarak, sonbahar esintileri altında doğa yürüyüşü ve yaylada kamp yaparak 3 gün geçirdi.


Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda öğrenci ve öğretmenleri ağırlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdulkadir Hatipoğlu, birliğin, beraberliğin bugünlerde ihtiyaç olduğunu vurguladı. Hatipoğlu, Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak depremin ilk anından itibaren tüm ekip, personel ve yardımlar ile deprem bölgesine intikal ettiklerini belirterek, “Yaraların hızla sarılması ve şehirlerin yeniden inşası noktasında elimizden gelenleri yaptık. Adıyaman bizim kardeş şehrimiz. Sizler de geleceğimizin teminatı bizim için değerli öğrencilersiniz. Sizleri burada ağırlamak bizim için önemli. İnanıyorum ki tekrar Ordu’ya geldiğinizde her zaman gelebileceğiniz ve size daima açık olan bir kapı var” diye konuştu.


3 gün boyunca Ordu’da birbirinden değişik aktivitelerde bulunan öğrenciler, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ettiler.
Ziyaret sonrasında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdulkadir Hatipoğlu, öğrencilere hediye takdim etti.

Kaynak: İHA