"Vatandaşlarımızın Sıcak Bir Yuvaya Kavuşması İçin Çalışıyoruz" "Vatandaşlarımızın Sıcak Bir Yuvaya Kavuşması İçin Çalışıyoruz"
Sosyal ve Kültür İşler Müdürlüğü İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı
Asrın Felaketi Sonrası Yoğunlaşan Yardım Çalışmaları
Asrın felaketi olarak nitelendirilen olayın ardından, Dulkadiroğlu Belediyesi sosyal yardım çalışmalarını artırarak sürdürüyor. Belediye, vatandaşların ihtiyaçlarına uygun kıyafet temin edebilmeleri için özel bir mağaza oluşturdu.
Başkan Necati Okay: "Vatandaşlarımızın İhtiyaçları İçin Çaba Harcıyoruz"
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunarak, Sosyal İnceleme ekiplerinin tespiti ve değerlendirmesi sonucu yardımların yapıldığını vurguladı. Okay, "Göreve geldiğimiz günden bu yana sosyal belediyeciliğin gereği olarak vatandaşlarımızın ihtiyaçları için yoğun bir çaba harcadık. Bu çabamızı asrın felaketi sonrasında on katına çıkardık.
Şu anda ekiplerimiz çeşitli alanlarda sosyal yardımlarda bulunmaktadır. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın kıyafet eksikliklerini giderme adına geçici bir mağaza oluşturduk. Sosyal inceleme ekiplerimizin tespit ettiği vatandaşlarımız, buradan ihtiyaçlarına göre ürünleri temin edebiliyor. Vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Onların ihtiyaçları için çalışmayı sürdüreceğiz." şeklinde konuştu.