Dulkadiroğlu Kamu Külliyesi'nde Filistin İçin Dayanışma Kermesi Düzenlendi Dulkadiroğlu Kamu Külliyesi'nde Filistin İçin Dayanışma Kermesi Düzenlendi
Yoğun Çalışmalar Bertiz Bölgesinde Sürdürülüyor
Yoğun kış ayları öncesinde Bertiz bölgesinde faaliyetlerini hızlandıran ekipler, bölge ulaşımının rahatlaması adına gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.
Başkan Necati Okay’ın Değerlendirmesi
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, ekiplerin özverili çalışmalarına vurgu yaparak şunları ifade etti: “Vatandaşlarımızın ulaşımda aksamama yaşamamaları, daha konforlu bir ulaşım sağlamaları adına ekiplerimiz gece gündüz çalışmalarını sürdürmektedir. Yaz ayları boyunca hem sıcak asfalt, hem de sathi kaplama asfalt çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdük. Şuanda ekiplerimiz kış ayları zorlu geçen kırsal bölgelerimizde bu çalışmalarını devam ettirmektedir. Aynı şekilde şehir merkezinde bulunan mahallelerimizde sıcak asfalt uygulaması yapmaktayız.”
Dulkadiroğlu Belediyesi, vatandaşların konforlu ve güvenli bir ulaşım deneyimi yaşaması için altyapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
HABER:FATMA TOPTAŞ