ATV kanalının izlenme rekorları kıran programı Esra Erol, duygusal bir hikayeye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu seferki konuk, 7 yaşındayken terk edilen Sezer Görümlü. Küçük Sezer, biyolojik annesi İlknur Görümlü'yü uzun yıllardır aramaktadır.

SEZER GÖRÜMLÜ, 7 YAŞINDA TERK EDİLDİ, ŞİMDİ ANNESİNİ ARIYOR

Ender Saraç kimdir, nereli kaç yaşında, kaç çocuğu var? Ender Saraç hayatı hakkında bilgiler Ender Saraç kimdir, nereli kaç yaşında, kaç çocuğu var? Ender Saraç hayatı hakkında bilgiler

Esra Erol'un ekranları renklendiren programına katılan 7 yaşındaki Sezer Görümlü, duygusal bir hikayenin ortasında bulunuyor. Küçük Sezer, 7 yaşındayken terk edildi ve o günden beri biyolojik annesi İlknur Görümlü'yü bulmaya çalışıyor.

DUYGUSAL ANLARIN YAŞANDIĞI ESRA EROL PROGRAMI

Esra Erol'un programında yaşanan bu duygusal anlar, izleyicilere büyük bir etki bırakıyor. Sezer'in gözlerindeki umut ve özlem, izleyicileri derinden etkiliyor. Esra Erol ve ekibi, bu zorlu süreçte Sezer'i annesine kavuşturabilmek adına ellerinden geleni yapmaya kararlı.

İLKNUR GÖRÜMLÜ'NÜN İZİNİ SÜREN SEZER GÖRÜMLÜ

Sezer Görümlü, uzun yıllardır biyolojik annesi İlknur Görümlü'nün izini sürmeye devam ediyor. Kendisini terk eden annesini bulmak için umutlu bir şekilde Esra Erol'un programına katılan Sezer, izleyicilerin kalbinde özel bir yer ediniyor.

ESRA EROL PROGRAMI SEZER VE İLKNUR'U BULMAK İÇİN SEFERBER OLDU

Esra Erol'un programı, Sezer Görümlü'nün annesi İlknur Görümlü'nün izini bulmak için seferber oldu. Programın ekibi, detaylı bir araştırma ve inceleme sürecine girişerek, Sezer'in annesiyle buluşmasını sağlamak için ellerinden geleni yapıyor.

İZLEYİCİLERDEN DESTEK ÇAĞRISI

Esra Erol'un programı, izleyicilerden gelen destek çağrısına da ağırlık veriyor. Programın takipçileri, sosyal medya üzerinden etkileşimde bulunarak Sezer Görümlü'nün annesi İlknur Görümlü'ye ulaşmasına yardımcı olmak için ellerinden gelen desteği sunuyor.