Ne Gemiler Yaktım dizisi Başkomiser Toprak kimdir? Erkan Kolçak Köstendil kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Ne Gemiler Yaktım dizisi Başkomiser Toprak kimdir? Erkan Kolçak Köstendil kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş (BEDAŞ), İstanbul genelinde 22 Kasım Çarşamba günü gerçekleştireceği bakım çalışmaları sebebiyle bazı ilçelerde elektrik kesintilerine neden olacak. İşte kesinti yaşanacak ilçeler ve detayları:

BEDELSİZ BİLGİ ALIMI İÇİN WEB SİTESİ VE MOBİL UYGULAMA KULLANIMI

BEDAŞ'ın planlı elektrik kesintisi listesine erişmek için www.bedas.com.tr web sitesinin ana sayfasında bulunan "Planlı Kesintiler" butonunu, mobil kullanıcılar ise BEDAŞ'ın 186 mobil uygulamasını kullanabilirler.

bedas

AYEDAŞ'IN GÜNCEL DUYURULARI

İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren AYEDAŞ, 22 Kasım'da planlanan elektrik kesintilerine dair güncel duyurularını internet sitesi üzerinden paylaşıyor. İşte AYEDAŞ'ın kesinti yaşanacak bölgelere ilişkin bilgilendirme platformları:

SORGULAMA İÇİN AYEDAŞ İNTERNET SİTESİ

AYEDAŞ'ın güncel duyurularını öğrenmek ve yaşanacak kesintilere dair bilgi almak için AYEDAŞ internet sitesi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Elektrik kesintilerine karşı bilinçli ve hazırlıklı olmak adına, vatandaşlar BEDAŞ ve AYEDAŞ'ın resmi platformlarından güncel bilgileri takip etmeleri önerilmektedir. Planlı kesintiler ve detaylı bilgiler için ilgili web siteleri ve mobil uygulamalar üzerinden bilgi alınabilir.