Onikişubat Belediyesinin Cumhurbaşkanlığı himayesinde ev sahipliğini yaptığı Uluslararası EXPO 2023 kapsamında başlattığı etkinlikler dizisi devam ediyor. 

Kahramanmaraş altın fiyatları ne kadar? 7 Aralık altın fiyatları Kahramanmaraş altın fiyatları ne kadar? 7 Aralık altın fiyatları

Kitap Fuarı’nın hemen ardından düzenlenen bölgenin en büyük ve en kapsamlı EXPO 2023 Çikolata ve Kahve Festivali, kapılarını ziyaretçilerine açtı. Pazar gününe kadar devam edecek olan festivalde birbirinden farklı kahve ve çikolatalar görücüye çıktı.

Festivalin açılışında konuşan Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ali Ünsal, “Açılışımızdan sonra hep birlikte stantları gezerek çikolata ve kahve ikramlarımız olacak. Bu fuar alanımız bölgenin en büyük fuar alanlarından bir tanesi. Başkanımız Hanefi Mahçiçek’in yıllardan beri büyük bir özveri ile uğraştığı bu proje nihayet amacına ulaştı ve siz değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunuldu. Bundan sonra da bu alanda benzeri fuarlar yapılacak” dedi.

Asiye Bilge Can, “Öncelikle tebrik ediyorum. 6 Şubat depremlerinden sonra gerçekten büyük bir yara aldık ve halen kendimize gelemedik. 9 ay sonra böyle bir etkinliğin düzenlenmesi memleketimiz adına gurur verici” dedi.

Bir diğer vatandaş Mustafa Açıkgöz, “Kahve festivaline geldik, kahvemizi aldık. Çok güzel yapanların ellerine sağlık” diye konuştu.

Miray Saçmalı ise, “Yeğenlerim ile geldik buraya bayağı da memnun kaldık yani. Kahve daha içmedim içeceğim inşallah” şeklinde konuştu.

Alanı ziyaret eden Ömer Aydın, “Burayı yapandan Allah razı olsun. Tüm Maraş’ımıza geçmiş olsun, inşallah düzelir” dedi.

Sema Akçakale