Kahramanmaraş’ta 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda bir döneme damga vuran Mercedes otomobiller bir araya geldi. Otomobil şöleninin sunulduğu etkinliğe klasik otomobil tutkunları ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Farklı modellerden oluşan otomobillerin sergilendiği etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Otomobil sahipleri araçları hakkında birbirleriyle sohbet ederken, özellikle eski model otomobiller katılımcılardan ilgi gördü.4

Etkinlik hakkında konuşan Şeref Kara, “6 Şubat’ta büyük bir felaket yaşadık, bir nebze de acılarımızı paylaşmak ve dindirmek için bu etkinliği düzenlemiş bulunuyoruz. Etkinliklerimiz aralıklarla devam edecek. Şehrimizi ve Mercedes kulübümüzü diğer illerde de duyurmaya devam edeceğiz” dedi.  

Otomobili ile etkinliğe katılan Ergün Ersavaş, “Bugünkü toplanma amacımız hem 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak ve 6 Ekim’de klasik otomobil etkinliğine ön hazırlık kaymak. Güzel bir etkinlik havası var şu anda ve ilerleyen günlerde de etkinliklerimiz devam edecek” diye konuştu.

Haber: Metehan Nazlı

Gökduman, Tuğgeneral İnan’ı Ziyaret Etti Gökduman, Tuğgeneral İnan’ı Ziyaret Etti

Kaynak: Ajans344.com