Kandilli Rasathanesi, Kahramanmaraş'ta meydana gelen peş peşe depremlerle ilgili son duyurularını yayımladı. 6 Şubat tarihinde yaşanan iki büyük depremin ardından, Kahramanmaraş'ta deprem aktivitesinin devam ettiği belirtildi. Kandilli Rasathanesi'nin açıklamalarına göre, depremlerin meydana geldiği bölgeler ve depremin büyüklüğü hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

SARSINTI ŞEHRİ SARSTI

Kahramanmaraş için yapılan son açıklamalara göre, bugün saat 17:56'da Türkoğlu ilçesinde 3,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği belirtildi. Ancak, alınan son dakika bilgilerine göre, şu anda da 3,0 büyüklüğünde yeni bir depremin yaşandığı öğrenildi. Çevrepınar ilçesinde meydana gelen bu depremin saat 21:02'de gerçekleştiği ifade edildi.

KANDİLLİ RASATHANESİ'NDEN AÇIKLAMALAR

Kandilli Rasathanesi, depremlerin meydana geldiği yerler ve büyüklükleri konusunda detaylı bilgilendirmelerde bulundu. Kahramanmaraş'ta yaşanan sismik aktivitenin izlenmeye devam edildiği bildirilirken, vatandaşların dikkatli olmaları ve gelişmeleri takip etmeleri önemle vurgulandı.

Kahramanmaraş'ın Gururu: İstiklal Spor, Şampiyonluk Kupasını Aldı! Kahramanmaraş'ın Gururu: İstiklal Spor, Şampiyonluk Kupasını Aldı!

(Haber: Sema Akçakale)