Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 2023-2024 eğitim öğretim dönemi takvimini belirledi.

Bu çerçevede, 1. dönem ilk ara tatil 13-17 Kasım 2023 tarihleri arasında uygulandı.

Önemli bir gelişme olarak, ara tatil sonrası okulların açılması planlanan 20 Kasım Pazartesi günü için Meteoroloji ve AFAD'dan kar ve fırtına uyarıları geldi.

10 bin polis alımı olacak! 2024 POMEM başvuruları başladı mı? 2024 POMEM başvuruları ne zaman? 10 bin polis alımı ne zam 10 bin polis alımı olacak! 2024 POMEM başvuruları başladı mı? 2024 POMEM başvuruları ne zaman? 10 bin polis alımı ne zam

METEOROLOJİ VE AFAD'DAN UYARI: OKULLAR TATİL Mİ?

Meteoroloji ve AFAD, birçok il için kar ve fırtına uyarısında bulundu. Özellikle deprem bölgesinde yer alan illerdeki durum ise merak konusu haline geldi.

20 Kasım Pazartesi günü için Hatay, Kahramanmaraş, Adana, Osmaniye, Malatya, Elazığ'da okullar tatil mi sorusu gündemde.

HAVA DURUMU NEDENİYLE HENÜZ TATİL DUYURUSU YOK

Şu an itibariyle herhangi bir il valiliğinden, hava durumu nedeniyle 'okul tatili' duyurusu yapılmadığı belirtiliyor. MEB'in tatil takvimine göre, Kasım ara tatili 5 gün sürdü ve 17 Kasım'da sona erdi. Dolayısıyla, planlanan şekilde, okullar 20 Kasım 2023 Pazartesi günü tekrar açılacak.

GELİŞMELER TAKİP EDİLECEK

Yaşanabilecek olası değişiklikler ve güncellemeler doğrultusunda, haberimiz sürekli olarak güncellenecek. Okulların durumuyla ilgili son gelişmeleri takip etmek için bizi izlemeye devam edin.

0x0-deprem-bolgesinde-yarin-okullar-tatil-mi-20-kasim-pazartesi-hatay-kahramanmaras-adana-osmaniye-malatya-elazigd