Gülnar ile Köseçobanlı arasında yeni otobüs hattı açıldı Gülnar ile Köseçobanlı arasında yeni otobüs hattı açıldı

Köknar Tezay, dizi sektöründe tanınmış bir isim olmasının yanı sıra, iş yaşamında da önemli pozisyonlarda görev almıştır. Ancak, 24 Şubat 2023 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir. İşte Köknar Tezay'ın hayatı ve kariyeri hakkında merak edilen detaylar...

Köknar Tezay'ın Hayatı

Köknar Tezay, 6 Haziran 1968'de dünyaya gelmiştir. Dizi sektöründe tanınmış bir isim olan Tezay, aynı zamanda iş dünyasında da aktif rol almıştır.

Kariyeri ve İş Hayatı

Tezay, iş yaşamında çeşitli pozisyonlarda görev almıştır. 2005 ila 2010 yılları arasında UPS Kargo şirketinde Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak çalışmıştır. Ardından, 2010 - 2016 yılları arasında Akgün Dijital şirketinde Genel Müdürlük görevini üstlenmiştir. 2016'dan 2017 yılına kadar VAS 360 şirketinde Yönetici Ortağı olarak görev yapmış ve 2017 yılında MDM İletişim Baskı ve Etkinlik şirketini kurmuştur.

Ölümü ve Ardından

Ne yazık ki, Köknar Tezay 24 Şubat 2023 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmiştir. Cenazesi, öğle namazını müteakip Fenerbahçe Camii'nden kaldırılmıştır.

Kaynak: Haber Merkezi