Ekincan Arslan ya da sahne adıyla Sansar Salvo, Türkçe rap sanatçısı ve söz yazarı. Onlarca albüm çıkartan ve rap müzikseverlerin büyük bir beğeni ile takip ettiği Sansar Salvo neden intihar ettiği merak konusu haline geldi. Şu an 34 yaşında olan Sansar Salvo neden intihar etti, öldü mü?

Sibergöz-8'de 25 gözaltı Sibergöz-8'de 25 gözaltı

Sansar Salvo neden intihar etti?

Ünlü rap müziği sanatçısı, dün gece saatlerinde resmi X (Twitter) hesabından intihara kalkıştığını açıkladı. Yaptığı açıklamada 43 farklı ilaç ile intihara kalkıştığını açıklayan Sansar Salvo neden intihar etti gibi sorular sorulmaya başlandı. Sansar Salvo neden intihar etti sorusunu cevabı ise ünlü sanatçının ailevi sorunlar yaşadığı olduğu…

Sansar Salvo, “Ben kız arkadaşımı senin geçmişte beni dövdürmenin travması ve öfkesiyle darp ediyorsam, üstüne intihara kalkışıyosam. Kusmugumu elinden silerken cik cik cik yapacağına o kızı normal telefondan arayacak kadar onemseyeceksin beni. Onursuz herif. Onursuz kadın. Rezillik sizin” açıklamasını yaptı.

Sansar Salvo öldü mü?

İntihara kalkışan ünlü rap sanatçısının bu durumu sonrasında Sansar Salvo öldü mü soruları sorulmaya ve araştırılmaya başlandı. Sansar Salvo, yaptığı açıklamada durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Sansar Salvo kimdir?

18 Ağustos 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sansar Salvo’nun asıl ismi Ekincan Arlan’dır. İlk albümünü 2008 yılında yayınlayan Sansar Salvo, Storytelling tarzı sözler yazmasıyla bilinir ve bu tarzı ile sevilen sanatçılar arasında yer alır. Bunun yanında tekli şarkıları ile de dikkat çeken Sansar Salvo, en son tekli şarkısını 2023 yılında çıkarttı ve milyonlarca izlenme ve dinlenme aldı.