Pazarcık'ta seçim atmosferi sıcaklığını artırırken, Bağımsız Belediye Başkan Adayı Talih Yarboynu, dikkat çekici bir etkinliğe imza atıyor. Yarboynu, 11 Şubat Pazar günü hem aziz şehitlerimizin hem 6 Şubat tarihinde hayatını kaybeden deprem şehitleri hem de Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 104’ncü yılı anısına özel bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor.

Vatandaşlara seslenen Pazarcık Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yarboynu, şehitlerimizin kahramanlıklarını ve fedakarlıklarını anmak adına unutulmaz bir etkinlik planladıklarını söylerken, aynı zamanda şehit olan askerlerimizin ve deprem şehitlerini unutturmamak adına böyle bir organizasyon organize ettiklerini ifade etti.

Yarboynu, "Şehitlerimizin aziz hatıralarını yaşatmak, onların emaneti olan vatan toprağını daha da kıymetli kılmak için hem de Milli Mücadele’nin fitilinin ateşlendiği Kahramanmaraş’ta kahramanlık destanı yazan aziz şehitlerimizin ve bu anlamlı kurtuluşun 104’ncü yılına özel bu anlamlı etkinliği düzenliyoruz. Bunun yanında da 6 Şubat tarihinde hayatını kaybeden deprem şehitlerimizi de unutturmamak adına bu organizasyonu yapmayı düşündük. Paraşütle atlama gösterimiz, şehitlerimizin yüce hatıralarını yaşatırken, birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek” dedi.

Organizasyon ilk başta saat 12.00'de Büyük Nacar Merkezde başlayacak daha sonra ise saat 13.00'de şehitlikte devam edecek.

Ak Partinin Pazarcık’taki seçim kazanma kozu Yılmazcan olmalı Ak Partinin Pazarcık’taki seçim kazanma kozu Yılmazcan olmalı

Mehmet Sepetci