Süper Lig’de önemli bir maç heyecanı yaşanacak, Fatih Karagümrük ile Pendikspor arasında oynanacak maçta sözler yeşil sahada bulunan futbolcularda olacak. Ligin 25’nci haftasında Fatih Karagümrük – Pendikspor, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda önemli bir maça çıkacak. Bu karşılaşma Fatih  Karagümrük ve Pendikspor için kritik bir anlam ifade ediyor. Fatih Karagümrük ve Pendikspor’un sahada gösterecekleri performans, Süper Lig’in gidişatını önemli derecede etkileyebilir.

TARAFTARİUM24 FATİH KARAGÜMRÜK PENDİKSPOR MAÇI CANLI İZLE! ŞİFRESİZ SELÇUK SPORTS JUSTİN TV

Fatih Karagümrük ile Pendikspor arasında oynanacak olan ve kritik bir anlam ifade eden karşılaşmayı takip etmek isteyen futbolseverler, Taraftarium24 Fatih Karagümrük Pendikspor Maçı Canlı İzle! Şifresiz Selçuk Sports Justin TV aramaları yapmaya başladı.

FATİH KARAGÜMRÜK PENDİKSPOR YAYIN VE SAAT BİLGİSİ

Fatih Karagümrük ile Pendikspor arasında oynanacak maç saat 16.00’da başlayacak ve beIN Sports 1 ekranlarından canlı olarak futbolseverlere aktarılacak.

FATİH KARAGÜMRÜK PENDİKSPOR MAÇI MUHTEMEL 11’LERİ

Fatih Karagümrük: Sirigu, Veseli, Biraschi, Ceccherini, Levent Mercan, Bertolacci, Feghouli, Emre Mor, Eysseric, Güven Yalçın, Lassagna.

Pendikspor: Erdem Canpolat, Serkan Asan, Alparslan Öztürk,Rassoul, Sequeira, Midsjö, Gökcan Kaya, Kappel, Diaby, Umut Nayir, Mame Thiam.

FATİH KARAGÜMRÜK PENDİKSPOR MAÇI HAKAMLERİ

Fatih Karagümrük ile Pendikspor’u karşı karşıya getirecek olan karşılaşmayı Zorbay Küçük yönetecek. Zorbay KüçüK’ün yardımcılılarını Furkan Ürün ve Erdem Bayık üstlenecek. Maçın VAR hakemliğini Alper Ulusoy, AVAR’ı ise Erkan Engin üstlenecek.

FATİH KARAGÜMRÜK PENDİKSPOR REKABETİ

Fatih Karagümrük ile Pendikspor arasında bu zamana dek 19 karşılaşma oynandı. Bu maçların 9’unu Fatih Karagümrük, 6’sını ise Pendikspor kazandı. Bunun yanında 4 karşılaşma ise berabere sonuçlandı.

Balık avı tutkunları en çok balığı tutmak için yarıştı Balık avı tutkunları en çok balığı tutmak için yarıştı

Her iki takım arasında oynanan son 5 maçta 2 Fatih Karagümrük galibiyeti, 1 Pendikspor galibiyeti oluşurken, 2 karşılaşma ise berabere sonuçlandı.

SAKAT VE CEZALI RAPORU

Fatih Karagümrük takımında sakat veya cezalı bulunmuyor.

Pendikspor takımında ise Halil AKpunar kırmızı kart cezasından dolayı; Lusamba, Eze, Erdem Özgenç, Emre Taşdemir, Erencan Yardımcı, Görkem Bitin ve Romero sakatlıklarından ötürü bu maçta forma giyemeyecek.