Onikişubat ilçesini her alanda geliştirmek adına önemli adımlar atan Başkan Toptaş, ilçenin yol standardını yükseltmek adına kolları sıvadı.

Bu kapsamda en çok talep ve şikayetin geldiği Yirmiikigün Mahallesinde incelemelerde bulunan Toptaş, bölgede yol yapım ve onarım çalışmalarını başlattı.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabı X’ten paylaşımda bulunan Onikişubat Belediye Başkanı Toptaş, “Onikişubat'ımızın yol standardını çok daha konforlu hale getirme hedefiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda en çok talep ve şikayetin geldiği Yirmiikigün Mahallemizin 91030'uncu sokağında (Mevsim Sitesi Arkası) Büyükşehir Belediyemizin alt yapı çalışmalarının hemen ardından biz de yol yapım ve onarım çalışmalarını başlattık. Daha önce de dediğimiz gibi özellikle şehir merkezinde parke yol bırakmayacağız. Bugün de parke sökme ve filler serme çalışmalarını yapan ekiplerimizi ziyaret ederek, mahalle halkımızla hasbihal etme imkanı bulduk. Hızlı şekilde asfaltını yapacağımız bu sokağımızda ikamet eden veya kullanan vatandaşlarımıza verdiğimiz geçici rahatsızlıktan ötürü özür dileriz” dedi.

Toptaş'ın Muhtarlarla İstişare Toplantısı Toptaş'ın Muhtarlarla İstişare Toplantısı

Haber: Metehan Nazlı

Editör: Sema Akçakale