Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) uyarılarının ardından, sabah saatlerinden itibaren etkisini gösteren yağmur ve fırtına, bazı illerde kar yağışına dönüştü. Özellikle İstanbul'da kar yağışıyla birlikte hayat normale dönüşmeye başladı.

20 Kasım 2023 Pazartesi için okulların tatil olup olmayacağı merak konusu oldu. Gaziantep, Şanlıurfa ve Adıyaman gibi illerde okulların durumu hakkında bilgi bekleniyor. Biz de Ajans344 ekibi araştırma içerisine girdik. İşte tüm detaylar...

gaziantepte-yarin-okullar-tatil-mi-20-kasim-2023-pazartesi-hangi-illerde-okullar-tatil-gaziantep-valiligi-son-1700376140054

YARIN GAZİANTEP, ADIYAMAN, ŞANLIURFA'DA OKULLAR TATİL Mİ? (20 KASIM 2023 PAZARTESİ)

Zonguldak'ta kötü hava koşulları sebebiyle yarın (20 Kasım 2023 Pazartesi) okulların tatil edildiği duyuruldu. Zonguldak Valiliği'nin yapmış olduğu duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Transfer sıkıntısı: Kayserispor'a yasak geliyor mu? Transfer sıkıntısı: Kayserispor'a yasak geliyor mu?

"ÖNEMLİ DUYURU ❗
Zonguldak il genelindeki olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü tüm resmi ve özel okullar ile eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) bir günlük eğitime ara verilecektir.

Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel de 20 Kasım 2023 tarihinde bir gün idari izinli sayılacaktır.

Kamuoyuna duyurulur."

Diğer illerin valiliklerinden henüz bir açıklama gelmedi. Gelişmeler doğrultusunda bilgi aktarılacaktır.

SALI GÜNÜ SICAKLIKLAR TEKRAR YÜKSELECEK

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 5 günlük hava tahmin raporunu yayımladı. Rapor, yağışla birlikte ülke genelinde sıcaklıkların düşeceğini, iç ve batı bölgelerde mevsim normallerinin altına ineceğini gösteriyor. Ancak Salı gününden itibaren sıcaklıkların yeniden yükseleceği öngörülüyor.