AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kahramanmaraş'a gelerek basın toplantısı düzenledi. Toplantıda 31 Mart seçimleri ve sonuçları değerlendirildi. Yılmaz, teşkilatlarla birlikte süreci değerlendirerek önümüzdeki adımları planlayacaklarını belirtti.

Whatsapp Image 2024 05 27 At 120733 1

Yerel Seçimler Sonrası Değerlendirmeler

Yılmaz, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak bütün illeri ziyaret ettiklerini ve kazananları tebrik ettiklerini kaydetti. Ayrıca, kaybedenlere de mücadeleleri için teşekkür ederek önümüzdeki süreci planladıklarını ifade etti.

Kahramanmaraş’ta milli maç heyecanı Kahramanmaraş’ta milli maç heyecanı

Kahramanmaraş'ın Geleceği

Yılmaz, Kahramanmaraş'ın inşa ve ihya edilmesi için çalışacaklarını vurgulayarak, teşkilatlar ve parti yönetimiyle süreci planlama kararlılığı içinde olduklarını belirtti. Ayrıca, 31 Mart seçimlerinin sonuçlarını dikkate alarak gelecek adımları belirleyeceklerini söyledi.

Teşekkür ve Minnet İfade Edildi

AK Parti teşkilatlarına, özverili çalışmaları ve mücadelelerinden dolayı teşekkür eden Yılmaz, önümüzdeki süreçte sandığın mesajını net bir şekilde anlayarak hareket edeceklerini ve planlamalarını bu doğrultuda yapacaklarını açıkladı.

Kaynak: Haber Merkezi