İstanbul, kuvvetli fırtına ve ardından gelen kar yağışıyla sarsıldı. Bu durum, öğrenciler ve veliler arasında yarın okulların açılıp açılmayacağı konusunda bir merak uyandırdı.

İstanbul Valiliği'nin fırtına ve yağış uyarılarıyla birlikte, yarınki okul durumuyla ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı. Ancak ara tatilin sona ermesiyle birlikte öğrencilerin yarın ders başı yapması bekleniyor.

KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLDU, OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul'da kuvvetli fırtına sonrasında sabaha karşı başlayan kar yağışı özellikle bazı ilçelerde etkili oldu. Meteoroloji ve AFAD'ın uyarılarıyla birlikte birçok ilçede kar yağışı gözlendi. Sağanak ve sel uyarılarının ardından başlayan kar yağışı, yüksek kesimlerde örtü oluşturarak şehri beyaza bürüdü.

kar-tatili-istanbul

İSTANBUL'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Özellikle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü, ara tatilin bitmesi ve olumsuz hava koşullarının devam etmesi nedeniyle, İstanbul'da okulların tatil edilip edilmeyeceği merak konusu haline geldi. Ancak şu an için İstanbul Valiliği'nden net bir tatil açıklaması gelmediği için yarınki okul durumu kesinleşmedi.

Dilek Taşı dizisi Av. Rıfat kimdir? Bülent Keser kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Dilek Taşı dizisi Av. Rıfat kimdir? Bülent Keser kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Olumsuz hava koşullarıyla ilgili güncel bilgileri takip ederek, 20 Kasım'da İstanbul'da okulların durumu hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.