Kahramanmaraş'ta İş Makinesi Kazası: Operatör Hayatını Kaybetti Kahramanmaraş'ta İş Makinesi Kazası: Operatör Hayatını Kaybetti

Kahramanmaraş’ta 11 Mayıs Cumartesi 2024 tarihinde Kahramanmaraş'ta hava durumu şu şekilde özetlenebilir:

Genel olarak, Türkiye'nin birçok bölgesi gibi Kahramanmaraş'ta da hava sıcaklığında artışlar yaşanacak ve genellikle parçalı bulutlu hafif serin, nem fazla ve ortalama sıcak havaların etkili olması bekleniyor.

Rüzgar genellikle kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Bu bilgiler doğrultusunda, Kahramanmaraş'ta hava durumunun genel olarak mevsim normallerinin üzerinde sıcaklıklarla ve hafif rüzgarlarla karakterize edildiği söylenebilir. Özellikle kış mevsiminde bu tür hava koşulları, dış mekan aktiviteleri için uygun olabilir. Fakat her zaman güncel hava durumu tahminlerini kontrol etmek ve dışarı çıkmadan önce yerel hava durumu uyarılarına dikkat etmek önemlidir.

KAHRAMANMARAŞ’TA 11 MAYIS CUMARTESİ GÜNÜ HAVA NASIL OLACAK?

Cumartesi günü saat 09.00 ile 12.00 arasında gök gürültülü sağanak yağışlı havaların etkili olması bekleniyor. Ortalama sıcaklık değeri 18 derece, ortalama nem değeri yüzde 69 seviyesinde olacak. Maksimum rüzgar hızı ise 31 kilometre hız ile güneydoğudan esecek.

Saat 12.00 ile 15.00 arasında gök gürültülü sağanak yağışlı havalar etkili olacak. Ortalama sıcaklık değeri 22 derece, ortalama nem değeri ise yüzde 53 seviyelerinde olacak. Maksimum rüzgar hızı ise 45 kilometre hız ile güneyden esecek.

Saat 15.00 ile 18.00 arasında çok bulutlu havaların etkisi sürecek. Ortalama sıcaklık değeri 23 derece, ortalama nem değeri ise yüzde 58 seviyelerinde olacak. Maksimum rüzgar hızı ise 37 kilometre hız ile güneybatıdan esecek.

Saat 18.00 ile 21.00 arasında çok bulutlu havaların etkisi artacak. Ortalama sıcaklık değeri 21 derece, ortalama nem değeri ise yüzde 82 ile seviyesine ulaşacak. Maksimum rüzgar hızı ise 24 kilometre hız ile kuzeybatıdan esecek.

Saat 21.00 İle 24.00 arasında parçalı bulutlu havaların etkisi devam edecek. Ortalama sıcaklık değeri 18 derece, ortalama nem değeri ise yüzde 84 ile günün en yüksek seviyelerine ulaşacak. Maksimum rüzgar hızı ise 21 kilometre hız ile kuzeyden esecek.

Haber: Metehan Nazlı