Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan’ın öncülüğünde gerçekleştirilen “Kahramanmaraş Organize Sanayi Bölgeleri İstişare Toplantısı”nda şehirde iş dünyasının geleceği masaya yatırıldı.

“Çözüm arayışlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz”

Programın ardından açıklamalarda bulunan KMTSO başkanı Mustafa Buluntu; İş dünyamızın beklentilerini her platformda net ifadelerle dile getirmeye ve çözüm arayışlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Kahramanmaraş’ın sorunları için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerinin altını çizen Buluntu; “Değerli Meclis Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve OSB Başkanlarımız ile birlikte, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Sayın Oruç Baba İnan’ın öncülüğünde gerçekleştirilen “Kahramanmaraş Organize Sanayi Bölgeleri İstişare Toplantısı”na katıldık.

Deprem bölgesinde bereketli hasat Deprem bölgesinde bereketli hasat

Toplantıda Sayın Bakanımıza, Yeni sanayi alanlarının devri, Küçük Sanayi Sitesi’ndeki mevcut sorunlar, Erkenez OSB Arıtma Tesisi’nin ilave genişlemesivb. konularda sorunlarımızı, taleplerimizi ve beklentilerimizi ayrıntılı bir şekilde ilettik.İş dünyamızın beklentilerini her platformda net ifadelerle dile getirmeye ve çözüm arayışlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.İlgisi ve çözümcül yaklaşımları dolayısıyla Sayın Bakanımız Oruç Baba İnan’a ve Genel Müdürümüz Abdurrahman Aydın’a teşekkür ediyorum.”

Haber: Kamil Kazı

Editör: Sema Akçakale