Kahpe saldırıların 234. günü

Otomobil şarampole yuvarlandı: 4 yaralı Otomobil şarampole yuvarlandı: 4 yaralı

Halkı zorla aç ve susuz bırakarak büyük bir insani felakete yol açmakla suçlanan İsrail'in, Gazze Şeridi'ne yönelik saldırıları, 234'üncü gününde devam ediyor. Bu arada İsrail saldırılarındaki can kayıpları 36 bini aştı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Vekili Hacı Altun şu ifadeleri kullandı: Rahman ve Rahîm olan Allah'ın adıyla… Bugün burada toplanma sebebimiz, ümmeti Muhammedin gaflet ve ölüm uykusundan uyanması için dua etmektir.

7 Ekimden bu yana Siyonist İsrail terör devletinin Gazze’de uyguladığı soykırıma seyirci kalan Sözde Müslüman Ülke liderleri ve halkları daha ne zamana kadar göklerden gelecek Ebabilleri bekleyecekler merak ediyoruz.Önceki gün Refah’ta onlarca masum kadın ve çocukları delme çatma çadırlarda Yakarak  şehit eden israil terör devletine  dur demek için hangi bahanenin arkasına sığınacaklar. Her kurulan cümlede Müslümanlar ancak ve ancak kardeştir deyip akabinde deve kuşu gibi ne zamana kadar başlarını kuma gömecekler.

Whatsapp Görsel 2024 05 28 Saat 21.28.51 5Cdd356A

Bir babanın bir annenin evladının parçalarını enkazların altından  toplamalarına daha ne kadar seyirci kalacaklar.  Gasp edilmiş topraklarda İngilizlerin büyük şeytan  Amerika’nın gayri meşru çoçuğu İsrail denen tağuti pisliğe ne zaman dur diyecekler. Buradan Kahramanmaraş'tan Sütçü İmam diyarından devlet başkanlarına seslenmek istiyorum. Dünyanın bir çok yerinde gayri müslim dediğimiz ülke liderleri ve halkları en yüksek perdeden ses verirken sizler hala kınamaya devam ediyorsunuz. Biz Müslümanlar olarak kınama değil net çözüm istiyoruz. Bu minvalde Tarık Bin Ziyadın dediği gibi “BİZ GEMİLERİ YAKTIK GERİYE DÖNÜŞ YOK ARTIK” deyip Müslüman ülke ordularının Gazzeye  girip biz kardeşlerimizin yanındayız demelerini bekliyoruz. Eğer bu olmazsa bizler Müslüman kardeşlerimizin yanında olmak için Gazze'ye gönüllü olarak gidip kardeşlerimizle şehit olmak istiyoruz.”

HABER: KAMİL KAZI

Kaynak: ajans344.com