Geçtiğimiz hafta Müge Anlı ile Tatlı Sert programında tüm Türkiye'yi şoke eden bir olay ortaya çıktı. İddiaya göre, bir aile evlerinde bir adamı öldürüp cesedini kıyma makinesinde parçalara ayırarak lavabodan akıttı. Bu kan donduran olayın ardından, günlerdir konuşulan kıyma makinesi Müge Anlı'nın canlı yayınına getirildi.

Güllü adındaki kadın, nikahsız yaşadığı Mehmet'in evden kaçtığını belirterek programa katıldı. Ardından, ailenin geçmişte işlediği iddia edilen cinayetle ilgili detaylar ortaya çıktı. Güllü'nün akrabası Ahmet, canlı yayında yaptığı açıklamada, Güllü ve annesinin yıllar önce bir adamı öldürdüğünü ve cesedi kıyma makinesinde çektiğini anlattı. Bu iddia, izleyenleri dehşete düşürdü.

Cinayetin ardından, aile kıyma makinesinde salça çekip bunu dışarıya sattı. Daha sonra makineyi elden çıkardılar. 10 bin TL değerinde olduğu belirtilen makine, yalnızca 500 TL'ye satıldı. Canlı yayına getirilen makine, programda büyük yankı uyandırdı.

Türksat 6A antenlerini ilk kez açtı Türksat 6A antenlerini ilk kez açtı

Ayrıca, gizli tanık olarak konuşan bir kişi, Güllü'nün kardeşi Mehmet Çolak'ın define işleriyle ilgilendiğini, bir adamla birlikte define ararken gördüğünü belirtti. Tanık, define arama cihazının üzerinde "Mehmet Bayır" yazılı bir etiket olduğunu ve cinayete kurban giden kişinin bu kişi olabileceğini söyledi.

Müge Anlı, yayında yaptığı açıklamada, "Bu makine eski bir makine. Böyle demir kaşık çekebilecek, insan cesedini yok etmek için kullanılan sanayi tipi makinelerin ev ortamında olması bile şaşırtıcı. Bu tür makinelerin kayıt altına alınarak satılması lazım. Demek ki bu makineler kayıt altına alınmadan satılmamalı. Suçu örtbas etmek için kullanıldığı iddia ediliyor," dedi.

Editör: Sema Akçakale