Meteoroloji tarafından yapılan ardı ardına yağış ve fırtına uyarıları, bazı illerde okulların tatil edilmesine neden oldu.

Özellikle yoğun kar yağışının etkisi altında olan Van, alınan tedbirlerle dikkat çekiyor. İşte detaylar:

VAN'DA KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Van-Bahçesaray kara yolu ile Van-Hakkari kara yolundaki Güzeldere geçitlerinde, Karayolları ekipleri, sürücülerin güvenliği için sürekli kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor. Bu önlemler, olası ulaşım sıkıntılarını en aza indirmeyi amaçlıyor.

OKULLAR TATİL Mİ? VAN VALİLİĞİNDEN HENÜZ AÇIKLAMA YOK

Van Valiliği, şu ana kadar okulların tatil edilip edilmeyeceği konusunda herhangi bir resmi açıklama yapmadı. Van'da okullar tatil mi sorusunun yanıtı, Valilikten gelecek olan resmi açıklama ile netlik kazanacak. Haberimizde güncel bilgileri bulabilirsiniz.

Muharrem İnce CHP’den aday mı olacak? Muharrem İnce hangi ilden belediye başkan adayı olacak? Muharrem İnce CHP’den aday mı olacak? Muharrem İnce hangi ilden belediye başkan adayı olacak?

YARIN VAN'DA OKULLAR TATİL Mİ? 22 KASIM ÇARŞAMBA GÜNÜ DURUMU

22 Kasım Çarşamba günü Van'da okulların tatil edilip edilmeyeceği henüz belli değil. Van Valiliği tarafından yapılacak olan açıklama ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Resmi açıklama geldiğinde haberimiz güncellenecek.