Oyuncu Serkan Keskin ve meslektaşı Meriç Aral, yaklaşık 5 yıldır devam eden ilişkilerini evlilikle taçlandırmaya karar verdiler. Keskin ve Aral, uzun süredir birlikte olmalarına rağmen ilişkilerini kameralardan uzak yaşamayı tercih etmişlerdi. Ancak, gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, çift bu yazın temmuz ayında dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

Gösteride Alyans Detayı

Son dönemde "Saatleri Ayarlama Enstitüsü" adlı oyunla dikkat çeken Serkan Keskin'in bir gösterisine katılan Meriç Aral, elindeki alyans yüzüğüyle dikkatleri üzerine çekti. Aral, gülümseyerek, "Evet, olacak inşallah bir şeyler. Bir düğün habercisi olabilir" diyerek yaklaşan mutlu günlerine gönderme yaptı.

Serkan Keskin kimdir?

Türk oyuncu, tiyatro yönetmeni ve müzisyen Serkan Keskin, 25 Kasım 1977'de İzmit'te doğdu. İzmit Şehir Tiyatrosu'nda başladığı tiyatro eğitimine Işıl Kasapoğlu'nun yönetiminde devam etti. Barış Falay, Zuhal Gencer gibi isimlerden dersler aldı. İstanbul'a taşınarak Akademi İstanbul'da Kasapoğlu'nun liderliğindeki eğitimde yer aldı.

Semaver Kumpanya'nın kuruluşunda yer alarak uzun süre bu grupta yönetmenlik ve oyunculuk yaptı. Sinema kariyeri boyunca Yavuz Turgul, Zeki Ökten, Reha Erdem gibi ünlü yönetmenlerin yapımlarında rol aldı. Tiyatroda ise Shakespeare'den Brecht'e, Orhan Kemal'den Güngör Dilmen'e birçok eserde sahne aldı.

2011'de TRT'de yayınlanan "Leyla ile Mecnun" dizisindeki "İsmail Abi" karakteriyle geniş kitlelerin dikkatini çekti. Keskin, çok yönlü bir sanatçı olarak tiyatro, sinema ve televizyonda önemli izler bıraktı.

Meriç Aral kimdir?

17 Kasım 1988'de dünyaya gelen Meriç Aral, avukat bir ailenin çocuğu olarak büyüdü. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Bilgi Üniversitesi'nde hukuk ve karşılaştırmalı edebiyat eğitimi aldı. 2012'de mezun olduktan sonra avukatlık stajını tamamladı, fakat avukatlık yerine sinema dünyasına adım atmaya karar verdi.

Oyunculuğa adımını atan Aral, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Şahin Irmak'ın paylaştığı Sultan dizisinin deneme çekimlerine katılmasıyla gerçekleşti. Ardından 2013-2015 arasında, önemli bir oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Medcezir” dizisinde Hale karakterini canlandırdı.

2014'te Unutursam Fısılda filminde Mediha rolüyle beyaz perdede boy gösterdi. 2015'te Hesapta Aşk filminde Ezgi karakteriyle adından daha fazla söz ettiren Aral, 2016 yazında Yüksek Sosyete dizisinde Ece karakterine hayat verdi.

Yeraltı otoparkı depremzede esnafa umut oldu Yeraltı otoparkı depremzede esnafa umut oldu